Jana Kyriaková

Tipy & triky pro úlevu od stresu a jasnou mysl
Úvod do tréninku mindfulness (česky všímavosti) pro větší klid, práci s náročnými emocemi a podporu duševní odolnosti a životní pohody. Mysl a nervový systém lze trénovat tak, jako svaly na těle. Jana vám v tomto workshopu představí několik rychlých a vyzkoušených cviků, kterými můžete začít prozkoumávat schopnost zastavení, naladění se na vnitřní i vnější svět v přítomném okamžiku a budování většího klidu a radosti v životě.

Co bude obsahem workshopu a co si odnesete?
– Stručný teoretický základ o fungování nervového systému a naší schopnosti mindfulness (co mindfulness vlastně je a co to není).
– Praktická cvičení a techniky podporující duševní pohodu vycházející z rozvíjení mindfulness (krátké meditace, jednoduchá dechová cvičení, protažení, relaxace).
– Diskuse, prostor pro otázky.
– Odnesete si jednoduchou brožuru se shrnutím praktických cvičení na doma.
Doporučuji přijít v pohodlném oblečení (jako na jógu nebo pilates).

Jana Kyriaková
Jana je mezinárodně certifikovaná a zkušená lektorka mindfulness (všímavosti) a jógy se specializovaným výcvikem v oblasti rozvoje mindfulness ve vzdělávání, péče informované traumatem, mindfulness a jógových přístupů k práci se stresem, úzkostmi a poruchami příjmu potravy. Má více než 25 let zkušeností s vedením kurzů a workshopů pro jednotlivce, skupiny, školy a firmy. Pomáhá své klientele, aby se cítila dobře ve svém těle, aby se spřátelila se svou myslí a mohla si naplno užívat života. Má zkušenosti z národních i Evropských výzkumných a vzdělávacíh projektů v oblasti sociálně-emočního učení a duševního zdraví. Je zakladatelkou organizace SEMwell, která přináší programy sociálně-emočního rozvoje a učení založené na mindfulness do škol, školek, mládežnických organizací a firem.
www.semwell.org

Jana
Kyriaková

Workshop mindfulness
Středa 5. června, 19–21.15 hod