Souladronka

Najděte si svoji lekci!

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE ROZHODNUTÍ. KAŽDÁ SI U NÁS NAJDE TU SVOU LEKCI.
Nebo dáte přednost osobnímu tréninku? Záleží na vašich preferencích, jak intenzívně a kolik energie chcete cvičení věnovat.​

Staňte se součástí prémiového studia pro ženy. Vyberte si z nabízených možností, ať už chcete chodit pravidelně
nebo nárazově, každé rozhodnutí je správné.

DYNAMIC

Dynamické lekce nabízí klientkám intenzivní trénink vhodný pro vyrýsování a formování celého těla. Efekt cardio lekcí je srovnatelný s klasickým během. Ovšem naše lekce jsou kořeněny hudbou, skvělou sestavou a inspirativním prostředím.

FYZIO CARE

Poznejte naše lekce a poznejte i možnosti svého těla. Cvičení FYZIO CARE nabízí nejen dokonalé a komplexní protažení celého těla, ale také prodloužení jeho aktivního období do vysokého věku. Je proto ideální nejen jako doplněk ke cardio tréniku, ale také pro udržení zdraví.

CORE STRENGTH

Oblíbené lekce pilates a dynamičtější jógy se orientují na posílení „core“ tedy středu těla. Protože to je základ zdravého těla i cvičení. Lekce samotné posilují nejen tělo, ale i ducha. Poskytují nejen prostor pro cvičení, ale také pro dokonalé vyčištění hlavy.

MEDITATION & RELAXATION

Cvičení těla je klíčem ke klidné mysli. Harmonické relaxační lekce naladí nejen vaše tělo, ale i zklidní vaši mysl.

NAŠE LEKTORKY

Naše lektorky jsou pečlivě vybírány tak, aby jejich lekce vždy vystihovaly jejich vášně a skvěle nám zapadly do konceptu SouLadronky. Jejich přístup je individuální a lekce přizpůsobují tak, aby si na své přišly všechny ženy bez ohledu na věk či výkonnost.

Přijďte si vybrat tu, kterou právě potřebujete. Je tu pro vás.

Veronika
Kaja
Adel
Dara
Petra
Bára
Lenka
Petra H.
Karolína V.
Kamila
Marie
Katy
Bára

ADEL

Adel – Vitální a usměvavá lektorka jógy, která propojuje dynamické prvky s klidem a meditací. Během její lekce se plně odreagujete, naladíte se na své tělo a dokonale propojíte svůj dech s pohybem.

BÁRA

Bára – je představitelka něžného směru, který v sobě dokáže ukrývat tradiční forma Pilates. Její lekce jsou zaměřené na přesnost a preciznost provedení pohybu. Bára disponuje neskutečným talentem popsat jednotlivé cviky tak, že lekci odcvičíte i se zavřenýma očima. Díky tomu se dokážete naplno ponořit do svého nitra, obrátit svou pozornost ke svému tělu a přitom odvedete poctivou práci nejen na svém coru.

BÁRA M.

Bára je klidná duše, která při svých lekcích vytvoří nesmírně přívětivé prostředí. Už po první lekci se budete cítit skvěle a možná ani nebudete vědět proč. Může to být správným dýcháním, zohledněním principů zdravého pohybu nebo úspěšnou relaxací. Při její lekci v poklidném tempu se nádherně protáhnete a zaručené vypnete.

DARA

Dara – Neskutečně pozitivní člověk s darem krásného hlasu a věčného optimismu. Její lekce vám nejen pomohou k harmonii těla a duše, ale také ke zdravému tělu a vnitřnímu klidu. Zapomeňte na léky na bolest zad, zapomeňte na prášky na spaní či na uklidnění. Je tady Dara a její dar klidu, pohody a zdraví.

KÁJA

Kája – představitelka moderních a propracovaných trendů. Její lekce staví na moderní dynamické hudbě, posilování harmonicky propojeném s krásou a elegancí baletních prvků. Pohyb v jejím podání představuje radost ze života, zářící úsměv a pekelný výdej energie. Její lekce baví a ani si nevšimnete, že téměř nemůžete. Příjemný hlas, milý úsměv a dokonale vycvičené tělo jsou inspirací pro každou ženu.

KAMILA

Vášnivá zastánkyně tradiční formy Pilates. Její lekce jsou zaměřené na přesnost a preciznost provedení pohybu.

KAROLÍNA

Karolína – absolventka taneční konzervatoře, které díky studiu klasického tance zaměřila důležitou roli, kterou při cvičení hraje balance, správné a efektivní protažení celého těla, posilování hlubokého stabilizačního systému a rozvoj flexibility. Lektorka a tanečnice se kterou pochopíte a pocítíte půvab pohybu a sílu správného držení těla. Po jejích lekcích vaše tělo i vaše chůze budou plné ladnosti i lehkosti.

KATY

Katy je elegantní maminka tří holek, kterou vášeň pro běh ze zdravotních důvodů přivedla k podobně intenzívní aktivitě – barre pilates. Dostala jí kombinace energetického pohybu u dokonalé hudby s prvky ženskosti.

LENKA

Pohyb a sport Lenku provází provází celý život. Trenérské činnosti se věnuje 6 let. Vede funkční kruhové tréninky, je certifikovanou cvičitelkou DNS – metody prof. Koláře, kterou zapojuji do všech svých pohybových lekcí a aktivit

MARIE

Marie je původní profesí novinářka. S ohledem na svou roli matky, našla nový životní směr právě v cvičení, které ji umožňuje nedělat kompromis mezi prací a rodinou. Je vlídná, velmi inteligentní, vlídná  učitelka, která je též zapojena do řady dobročinných a osvětových projektů.

PETRA

Petra – Petra znamená, skála či skálopevná. A to naše Petra doopravdy je. Pevné svaly, neuvěřitelná energie a živelnost, kterou vnáší do svých lekcí. Její kruhové tréninky jsou vyhlášené. Rafinovaně kombinuje silové a kardio prvky a z lekcí si nakonec odnesete více energie než jste do ní vložili. Její lekce jsou pro všechny úrovně, od začátečníků až po pokročilé.

PETRA H.

Petra s jógou začala původně jako s doplňkovým cvičením k běhu, plavání a horskému kolu, ale brzy se stala její vášní číslo jedna. Jógu vnímá jako životní princip, díky kterému se dokáže dokonale soustředit na problém nebo naopak získat potřebný odstup při řešení náročných, životních situací. Práce s dechem napomáha „zkrotit“ stres a více se zaměřit na schopnost žít v přítomném okamžiku. Ona sama říká: “Jóga mě naučila více žít v teď a tady, zklidnit roztěkané myšlenky, naladit se sama na sebe a své tělo. Cvičím pravidelně, střídám různé styly, podle toho, co mé tělo zrovna potřebuje”

VERONIKA

Veronika – usměvavá, precizní profesionálka, která se vedení dynamických lekcí věnuje více než 20 let. Důraz klade zejména na zdravý, efektivní a dlouhodobě udržitelný pohyb. Při pravidelném navštěvování jejích lekcí Vám mimo vyplavených endorfinů bude odměnou i skvěle formované a správně nastavené tělo.