Souladronka

Bára M.

Jemná Hatha Joga

Bára je klidná duše, která při svých lekcích vytvoří nesmírně přívětivé prostředí. Už po první lekci se budete cítit skvěle a možná ani nebudete vědět proč. Může to být správným dýcháním, zohledněním principů zdravého pohybu nebo úspěšnou relaxací. Při její lekci v poklidném tempu se nádherně protáhnete a zaručené vypnete.

Bára o sobě říká, že nikdy nepatřila mezi sportovce, k józe se dostala až vlivem následků sedavého zaměstnání a stresu. Právě jóga jí přinesla přesně takový druh pohybu, který pomohl řešit zdravotní problémy a přináší duševní rovnováhu. Říká, že jóga je vhodná opravdu pro každého a usiluje o to, aby byla přístupná všem nehledě na zkušenosti, flexibilitu a zdravotní stav. Každé tělo jen potřebuje individuální přístup, který najdete právě v intimním prostředí Souladronky. Bára se věnuje Hatha jógové praxi a vystudovala tříletý obor Jógová terapie na FTVS UK. Má velkou důvěru v terapeutické účinky jógy, proto ji baví se v tomto oboru dále vzdělávat a předávat vám tyto poznatky dál na lekcích.

Soft Hatha Yoga

#Stretching #Power
Lekce v poklidném tempu s prvky jógové terapie, kdy nejdříve zklidníme mysl, vědomě pracujeme s dechem a poté se přes průpravné cviky přesuneme do ásánové praxe.