Souladronka

KÁJA

Inferno Pilates Barre Sculptbosu

Kája – představitelka moderních a propracovaných trendů. Její lekce staví na moderní dynamické hudbě, posilování harmonicky propojeném s krásou a elegancí baletních prvků. Pohyb v jejím podání představuje radost ze života, zářící úsměv a pekelný výdej energie. Její lekce baví a ani si nevšimnete, že téměř nemůžete. Příjemný hlas, milý úsměv a dokonale vycvičené tělo jsou inspirací pro každou ženu.

Káji detailně propracované sestavy stojí na bohaté praxi, kterou získala v řadě zemí. Je držitelka certifikátu Interno Pilates který obdržela ve Vídni. Ceritifikace je to vzácnější, že ji obdržela přímo od zakladatelky Las Vegas konceptu. Je také čerstvou držitelku certifikace BarreFit z Barcelony.

Inferno Pilates

#Dynamic #Ellegant #Music #Bodyformer #Fatburning
Inferno Pilates je intenzivní typ cvičení, které kombinuje principy Pilatesovy metody s vysoce intenzivním intervalovým tréninkem (HIIT). Lekce je navržena tak, aby zapojila všechny svalové skupiny se zaměřením na zpevní stehen, hýždí, paží a břicha.

Barre Sculpt

#Dynamic #Music #Bodyformer #Fatburning #Ellegant
Nový koncept BarreFit Pilates s certifikací z Barcelony je intenzivní typ cvičení u baletní tyče, pro ty, kteří chtějí tónovat svaly, slušně se zapotit a užít si u toho dynamický playlist.