Souladronka

MARIE

Body workout

Drobná postavou, ale s neutuchající energií. Působí jako reaktor, kterému nikdy nemůže dojít palivo. Její lekce jsou lehce dynamické, klade důraz na preciznost pohybu, napojení se na své tělo. Je to lektorka pro opravdu náročné. Ovšem ona sama je dokonalým příkladem toho, co lze od svého těla získat. Její lekce jsou esencí Pilates. Sestavy má vybroušené, jak dokonalý diamant a stejně jako diamant je tvrdá v důrazu na správné provedení jednotlivých cviků. Ovšem díky tomu nejen maximálně zapracujete na své postavě, ale i si dokonale vyčistíte hlavu.

Marie je původní profesí novinářka. S ohledem na svou roli matky, našla nový životní směr právě v cvičení, které ji umožňuje nedělat kompromis mezi prací a rodinou. Je vlídná, velmi inteligentní, vlídná  učitelka, která je též zapojena do řady dobročinných a osvětových projektů.

Pilates Core

#Power #Bodyformer
Pilates Core je velmi efektivní a zároveň šetrné cvičení na podložkách, které vám umožní během krátké doby získat pevný a funkční střed těla. Je účinné i pro „tvrdohlavé“ oblasti břicha a pasu, kde se nedaří zhubnout.