top of page
souladronka.webp

 Jsme tady výhradně pro ženy všech věkových a výkonnostních kategorií napříč všemi životními fázemi. Pohyb v nejrozmanitějších podobách a s respektem k aktuální fyzické kondici.

 

SouLandronka je o souladu, souznění, sounáležitosti těla a duše a s chutí tvořit vše společně. Najdete u nás zázemí pro cvičení i prostor pro přednášky a kavárnu, ve které se servírují svačiny navržené na míru zdejším nutričním terapeutem

Butikové studio pro ženy

SouLadronka

Aktuality

SouLadronka vznikla pro nás ženy, aby každá z nás měla místo, kde si může vyčistit hlavu, načerpat energii, ale i sdílet svůj příběh a běžné denní starosti bez posuzování.

 

Místo, kde se vyměňují různé tipy, kde cvičíme to, co nás baví, kde bez starosti můžeme odložit svá ega a nechat jen čas plynout. Prostor, který bere ohledy na vaše soukromí i přání, je exkluzivní, empatický, bezpečný a milý, kde si třeba jen přijdete posedět, něco přečíst, něco se dozvědět nebo jen s šálkem dobré kávy nebo sklenkou vína koukat do přírody.

Náš příběh

SouLadronka studio

Společné sdílení umocňuje naše prožívání, dává nám sílu, energii a motivace. Jsme společně v pohybu, každá ve své tempu.

Naše vize

Přinášíme pestrou paletu dynamických a silových lekci, při kterých své tělo zpevníte, zbavíte se stresu, zlepšítesvou postavu, získáte nebo posílíte dobrou náladua potvrdíte si, že dokážete cokoliv!

Tělo

SouLadronka studio

V našem rozvrhu najdete tematické lekce jógy, pilates, cvičení zaměřená na zdravou posturu, cvičení podporující hluboký stabilizační systém a lekce pracující s pánevním dnem. Jasnou součástí péče o duši a tělo jsou dechová cvičení, meditace a relaxace.

Duše

Mít svého mentora, kouče, terapeuta je k nezaplacení a my vás propojíme s profesionály v těchto oborech s nimiž můžete naplno rozvinout svůj potenciál. To vše v prostředí našeho studia, které je intimní, bezpečné, komfortní a poskytuje tu správnou energii pro váš mentální rozvoj.

Mindset

Jsme komunita žen, která drží při sobě a táhne za jeden provaz. Není to jen o přátelství, ale i o businessových partnerstvích a o společném vytváření nových věcí, projektů a v neposlední řadě je SouLadronka místo pro sdílení.

Komunita

SouLadronka studio

Náš prostor