top of page

Naše lektorky

Zaměřuje se na protažení celého těla, posílení pánevního dna a hlubokého stabilizačního systému. Dále neopomíjí důležitost dechu, techniky a koncentrace mysli

Lucka je krásná žena s vyformovanou postavou díky moderní dynamické józe. Jóga je pro ni součástí už téměř dekádu, není to práce ani nutnost, je jednoduše její čistou radostí. Lekce přizpůsobuje podle potřeby a možností klientů. Zaměřuje se na protažení celého těla a posílení všech oblastí. Dále neopomíjí důležitost dechu, techniky a koncentrace mysli.

Lucie

Lekce s Lucii

  • Dynamická vinyasa flow

Náročnější lekce pro ty, kteří chtějí občas čelit nějaké výzvě na podložce jak z hlediska dynamiky, tak síly. Začínáme vědomým dechem a dechovými technikami, navnímáním celého těla, pratjahárou - stažením smyslů dovnitř. Poté rozpohybujeme páteř a velké klouby. Propracujeme se postupně k Pozdravům slunci v různých modifikacích, které tvoří základ lekce. Poplujeme na vlně dechu, občas se zastavíme v jednotlivých ásanách pro zintenzivnění účinků praxe.  Čast lekce věnujeme také posílení středu těla - hlubokého stabilizačního systému. Po výdržích či náročnějších sekvencích si dopřejeme odpočinek a uvolnění přebytečného napětí. Nakonec odměníme tělo vlídným, ale poctivým protažením opět s respektem k principům zdravého pohybu a individualitě každé z vás. Úplný závěr věnujeme zasloužené relaxaci. Důraz kladu na dech a precizní zdravé provedení ásan dle možností vašeho těla. Lekce je doplněna o poznatky z vývojové kineziologie a mindfulness.

  • Jóga formující problémové partie 

Joga s lehce dynamičtějšími i silovými prvky zaměřená na formování hlubokých svalů břicha, zad, stehen, zadku, paží i břicha s prvky pilates. Jóga, při které se i zapotíte, zpevníte své tělo zevnitř i navenek. Lucie klade velký důraz na správné vedení pohybů a držení těla.

Nakonec odměníte své tělo vlídným, ale poctivým protažením opět s respektem k principům zdravého pohybu a individualitě každé z vás.

Úplný závěr je věnován zasloužené relaxaci.

Důraz je kladen na dech a precizní zdravé provedení všech pohybů dle možností vašeho těla.

bottom of page