Souladronka

MASÁŽE

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s ohledem na to, že každé tělo je jiné a potřebuje odlišnou péči. Proto je masáž sestavena na míru, odvíjí se od vašich požadavků a momentálního stavu těla, jak fyzického, tak psychického.  Nejčastěji využíváme kombinaci více masážních technik.

První, vstupní masáž slouží jako vzájemné seznámení s vámi a důvodem vaší návštěvy. Cílem je předat si potřebné informace, aby byla masáž efektivní a zároveň podle vašich představ. Na závěr zhodnotíme stav a navrhneme možnosti dalšího postupu.

Ať už se jdete na masáž zrelaxovat nebo řešit nějaký problém, jste ve správných rukou.

Masáže provádíme v délce 1hodiny,  1,5 hodiny nebo 2 hodin.

Používáme sezamový nebo kokosový olej v kombinaci s éterickými oleji, vše od české přírodní firmy Nobilis Tilia. Éterické oleje vybíráme s klientem, podle momentální nálady a účinku.

NAŠE MASÉRKA WENDY

WENDY má schopnost nacítit anatomii, fyzické i psychické rozpoložení klienta a po vzájemné úvodní interakci dle toho volí techniku, intenzitu a aroma masáže.

Indická masáž Dátá Snéhan
Indická masáž hlavy, šíje a obličeje
Fasciální techniky
Thajská jógová masáž
Uvolňovací techniky
Baňkování
Holistická aroma masáž
Medová detoxikační procedura
Masáž těla s peelingem

INDICKÁ MASÁŽ DÁTÁ SHÉNAN

Je spíše léčebná technika, která pochází z Ajurvédy a jako ona samotná bere člověka jako celek. Používá se výhradně teplý sezamový olej, který má dle Ajurvédy vlastnost se vstřebávat nejhlouběji. Působí na zatuhlé svaly především jejich úpony a fascie uvolňuje napětí v těle a zvyšuje rozsah hybnosti.

Účelem snéhánu je protáhnout, tam kde nepomůže cvičení jógových asán, tam pomůže snéhán. V rámci této terapie je hodně využíváno polohování klienta. Tato technika může být velmi intenzivní ale i jemná, záleží na domluvě s klientem a na stavu tkáně. Je důležité, aby se masírovaný co nejvíce uvolnil  Tato technika není vhodná při hypermobilitě. Vhodná při chronických bolestech.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY, ŠÍJE A OBLIČEJE

Nepopsatelné… 🙂

Masáž je zvláště vhodná při bolestech hlavy a migrénách. Napomáhá psychické pohodě, často dokáže uvolnit celé tělo, dostane vás do stavu hluboké relaxace. Při této masáži se věnujeme šíji, krku, hlavě a obličeji a důležitým energetickým centrům, které se zde nacházejí. Mimo jiné podporuje růst vlasů, zlepšuje elasticitu a napětí pleti. Podporuje nervový systém a příznivě působí na poruchy spánku. Zlepšuje koncentraci a navozuje stav znovuzrození.

FASCIÁLNÍ TECHNIKY

Fascie protkávají celé naše tělo, jsou jimi obaleny svaly. Souvisí s hydratací organismu, cílem je vrátit fasciím jejich pružnost a rozvolnit je, aby mohlo tělo správně fungovat. V místě, kde se fascie kříží, se mimo jiné nacházejí i akupunkturní body.

THAJSKÁ JÓGOVÁ MASÁŽ

Tato masáž může být též nazývána jógou pro líné. Lze ji provádět ve volném oblečení na masážním lehátku, případně futonu. Základem je pomalý houpavý pohyb, který navodí pocit hlubokého uvolnění, následují důsledná protažení, která se můžou stupňovat až do jógových pozic. Působí pozitivně na tok energie v těle, uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Je využit tlak palci lokty koleny i chodily.

UVOLŇOVACÍ TECHNIKY

Tyto techniky jsou využívány v případě, že klient řeší nějaký konkrétní problém. Důležitá je práce s dechem vzájemná souhra a důvěra, aby se klient úplně poddal práci terapeuta.

BAŇKOVÁNÍ

Vytahuje na povrch škodlivé látky a stagnující krev, rozhýbá je a napomáhá jejich vylučování. Pročišťuje organizmus od toxických látek zlepšuje krevní oběh uvolňuje svalové spazmy, prokrvuje tkáně. Využíváme banky platové a silikonové

HOLISTICKÁ AROMA MASÁŽ

Je celostní masáž těla, která je vhodná především jako psychický životabudič. Spojuje psychickou a fyzickou část těla. Tato masáž díky práci s éterickými oleji otevírá dveře do našeho nitra pochopení a spojuje nás se sebou samým.

Na tuto masáž si rezervujte minimálně 1,5 – 2 h, aby se dostalo na každou část těla.

NA PŘÁNÍ

Medová detoxikační procedura
Zvláště vhodná jako podpora detoxikace při změně ročních období. Med na sebe váže škodliviny a vytahuje je z těla. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá, nedoporučujeme při ochlupení.

Masáž těla s peelingem
Peeling celého těla po kterém následuje komplexní masáž. Sebepečující procedura, nechte se rozmazlit, vaše pokožka bude dokonale hladká a vyživená.