top of page

Naše lektorky

Vitální a stále usměvavá lektorka jógy, která propojuje dynamické prvky s meditací. Během její lekce se plně odreagujete, naladíte se na své tělo a propojíte dech s pohybem.

 

Adélka je naše nejmladší lektorka, která začala jógu objevovat roce 2015 během studií v Londýně a velice rychle jí propadla. Je to právě jóga, u které se dokáže plně odreagovat, protože díky práci s dechem přitáhne veškerou pozornost k tělu. Zbožňuje ten pocit ve studiu, když se sejde skupina lidí, kteří se společně, ale zároveň každý samostatně, naladí na své tělo a propojí dech a pohyb. 

Adélka má certifikaci RYT 200 (Yoga Alliance) a specializuje se na vinjásu a yin jógu. 

Adel

Lekce s Adel

  • Vinyasa jóga a meditace

Kombinace aktivního a meditativního přístupu vám pomůže posílit tělo, zlepšit flexibilitu a zklidnit mysl. Začneme jogovou vinyasa flow, což je dynamická a plynulá série asán a na vlně dechu přejdeme k meditaci. Tato část lekce vám umožní zbavit se stresu a napětí. Tato praxe je vhodná pro všechny úrovně.

 

  • Ranní vinyasa jóga

Probudíte své tělo a mysl s energizující vinjása flow. Lekci začneme zlehka dechovým cvičením a postupným rozehřátím celého těla. Poté přejdeme k dynamické a plynulé flow. Prostřednictvím opakování a držení v jógových pozicích (ásanách) s pomocí vašeho dechu posílíme celé tělo. Na závěr přejdeme do uvolňující šavásany. Lekce vás dobije na celý den.

bottom of page