top of page

SouLadronka Blog

Jmenuju se Petra, jako hodně jiných žen, jsem věčně nespokojená – hlavně sama se sebou. Nezáleží mi na tom, že mi ostatní říkají, že nejsem tlustá. Já jsem prostě nespokojená. Jsem věčný dietář, po kousku čokolády mám pocit, že jsem spáchala smrtelný hřích a z knedlíku přibírám jen tím, že se na nej koukám. Mám svou práci, kterou mám ráda a jsem máma syna, kterého miluju. Takže čas není zrovna něco, čeho mám dost. To čeho dost mám, jsou kila navíc, která mi nesluší. No a pak taky mám dost výmluv (těch mám opravdu hodně), proč nechodím cvičit. 

Dlouho jsem hledala způsob, jak sama sebe dokopat do tělocvičny. Nakonec mě inspiroval tweet, jednoho chlapíka, který prohlásil, že dá každému, kdo dá jeho tweetu „like“, pět tisíc korun, pokud nezhubne do nějakého data, konkrétní počet kil. 

Po letmém nahlédnutí na výpis z účtu mi došlo, že nemohu nabídnout ani 5 korun a to nemám na Twitteru téměř žádný dosah, ale že se mohu k hubnutí zavázat jeho veřejným publikováním. Tohle je tedy popis mojí cesty za lepší postavou.

bottom of page