top of page

 

 

Boutique pro tělo i duši.

SouLadronka
O studiu

 

SouLadronka vznikla pro nás ženy, aby každá z nás měla místo, kde si může vyčistit hlavu, načerpat energii, ale i sdílet svůj příběh a běžné denní starosti bez posuzování.

 

Místo, kde se vyměňují různé tipy, kde cvičíme to, co nás baví, kde bez starosti můžeme odložit svá ega a nechat jen čas plynout. Prostor, který bere ohledy na vaše soukromí i přání, je exkluzivní, empatický, bezpečný a milý, kde si třeba jen přijdete posedět, něco přečíst, něco se dozvědět nebo jen s šálkem dobré kávy nebo sklenkou vína koukat do přírody.

Náš příběh

Zapomeňte na klasický fitness. Představte si, že cvičíte a dýcháte s výhledy do přírody, lektorka je přesně vaše krevní skupina a po skončení lekce vás čeká dobrý šálek čaje či kávy v klubovém zázemí nebo na terase s výhledem do přírody uprostřed parku Ladronka.

 

Každá z našich lektorek nabízí svůj jedinečný koncept cviků na vyladění těla, přijďte je zažít. Namíchaly jsme pro vás to, co jsme samy nenašly jinde. Pro vás, které milují anebo si chtějí zamilovat pohyb.Popis lekcí najdete aktuálně pouze v rezervačním systému.

01

Lekce

Vaše zdraví si zaslouží tu nejlepší péči. Dopřejte si svůj jedinečný rituál a nechte se hýčkat našim zkušenými terapeuty.  

 

Pestrá nabídka masáží naší masérky Wendy  je navržena tak, aby Vám poskytla jedinečný zážitek pro Vaše tělo i duši.

 

02

Masáže - Fyzioterapie

Poloha a prostory našeho studia s vlastní terasou s posezením a výhledem do přírody a krásné panorama Prahy slouží také jako úžasné místo vhodné pro školení různých pohybových aktivit, přednášek, privátní a firemní akce.

Pomůžeme vám sestavit program teambuildingu či firemní akce na míru. Program může zahrnovat skupinové či individuální lekce klidových i dynamických forem cvičení v našich dvou designových, plně vybavených sálech, masáže celostní či jen hlavy a obličeje, přednášky se spolupracujícími lektorkami aj. akce na míru.

Pro více informací volejte:

+420 604 275 276 

03

Pronájem prostor

Pravidelně pořádáme přednášky a workshopy na zajímavá témata. 

Sledujte naše aktuality, ať vám nic neuteče. 

04

Workshopy, přednášky

Zdraví je váš nejcennější poklad a my vám rádi pomůžeme

ho chránit a zlepšovat.

 

Dejte svému životu nový směr.  Vyberte si indivuduální termín konzultace pro správné vyladění denního režimu nebo

z pravidelných přednášek naší profesionálky v oboru Zuzky.

05

Nutriční poradenství 

Kraniosakrální terapie je velmi jemná dotyková technika. Používá se k nacházení a řešení problémů těla i duše. Pomáhá neinvazivním způsobem obnovit přirozený mechanismus člověka, to je vlastní energii, která pulsuje v mozkomíšním moku. Mgr. Marie Gűtlová - pro SouLadronku nabízí koučink a kraniosakrální terapie.

06

Kraniosakrální terapie

Udělejte někomu radost originálním dárkem na naše služby.  Připravili jsme dárkové vouchery na členství, masáže, ale i jedinečnou kombinaci více služeb. 

07

Dárkové vouchery

Naše lektorky

Veronika_SouLadronka

Veronika

Veronika je empatická a precizní profesionálka, která se vedení dynamických lekcí věnuje přes 20 let. Klade důraz na zdravý, efektivní a dlouhodobě udržitelný pohyb. 

Karolina_SouLadronka

Karolína

Představte si moderní dynamickou hudbu, posilování i baletní prvky, krásu a eleganci pohybu, radost, úsměv při jejích lekcích pilates a to i přesto, že už téměř nemůžete.

Adel_SouLadronka

Adel

Vitální a stále usměvavá lektorka jógy , která propojuje dynamické prvky s meditací. Během její lekce se plně odreagujete, naladíte se na své tělo a propojíte dech s pohybem.

Andrea_SouLadronka

Andrea

Andrea ráda praktikuje jógu i meditaci kdykoliv čas dovolí. Pokud to co právě potřebujete je zklidnění, uvolnění a odpočinek, přijďte na její lekce na vlně dechu.

Dara

Dara se mnoho let intenzivně věnovala baletu a tanci. S jógou se poprvé
setkala před více než deseti lety. Kromě lektorování jógy také aktivně přispívá články do tištěného časopisu Jóga Dnes.

Petra

Přináší do našeho studia živelnou energii a setkáte se s ní na kruhových trénincích pro všechny úrovně. Střídají se zde silové a kardio prvky.

Bára

Bára je vášnivou zastánkyní tradiční formy Pilates, která následuje původní principy této metody. Její lekce jsou zaměřené na preciznost a přesnost pohybů.

Karolína V.

Karolína je lektorka a tanečnice, která se díky studiu klasického tance na taneční konzervatoři
věnuje cvičení zaměřené na balanc, protahování celého těla, posilování hlubokého stabilizačního
systému a rozvoji flexibility.

Petra H.

Petry lekce jsou dynamické, zaměřené na plynulý přechod mezi jednotlivými pozicemi, jejich správné
provedení a propojení dechu s pohybem. V rámci lekcí power jógy se opakují různé varianty pozdravů
slunci a také výdrže v některých pozicích, nechybí ani závěrečná relaxace. Z lekcí budete odcházet
s pocitem, že jste udělaly něco pro sebe, své tělo, mysl i duši.

Kateřina

Přináší do studia novinku- lekce fluidUs vinyasa jógy, při kterých plynutím navazujících pozic na vlně
vědomého dechu a hlubšímu provedení asán využíváte fasciálních linií. 

Hana

Hančin cíl v praxi jógy je přinést si klidnou mysl do všedních dní a běžných situací, do vztahu sama se sebou i k ostatním.

Její lekce začínají uzemněním, uvědoměním si dechu a těla, zaměřuji se na práci hlubokého stabilizačního systému (core) a stabilizačních opor (chodidel). 

Kamila

Kamilino pojetí pilates je zaměřeno na zpevnění hlubokého svalstva, zejména na břišní svaly, svaly pánevního
dna a zádové svaly s důrazem na precizní provedení každého cviku. Lekce probíhá na podložce a je vhodná jak
pro začátečníky tak pro aktivní sportovce.

Marie

Její lekce jsou lehce dynamické, klade důraz na preciznost pohybu, napojení se na své tělo. A díky soustředění se na každý cvik si i dokonale vyčistíte hlavu.

Monika

Monika se sportem začala ve 4 letech, přes gymnastiku, tenis a jiné aktivity,  zakotvila na 10let u kickboxu, kde se může pyšnit tituly mistryně světa i Evropy.  Díky tomu jsou její lekce nabité energie, sílou a dynamikou. 

Alex

 Alex se pohybové terapii věnuje již více než 12 let. Ke změně kariérního směřování ji přivedla poporodní zkušenost s rozsáhlou diastázou bříšních svalů. 

Lenka

Pohyb a sport Lenku provází celý život. Trenérské činnosti se věnuje přes 6 let. Vede kondiční posilování s prvky DNS a běh s posilováním.

 

Naše lektorky jsou pečlivě vybírány tak, aby jejich lekce vždy vystihovaly jejich vášně

a skvěle nám zapadly do konceptu SouLadronky. Přijďte si vybrat tu, kterou právě

potřebujete. Je tu pro vás.

bottom of page