top of page

Boutique pro tělo i duši.

SouLadronka

O studiu

Když se objevila možnost vytvořit dámské butikové studio na Ladronce, věděla jsem, že je TO ONO.

Energie toho místa je úžasná, příroda v srdci velkoměsta, nekonečný výhled a nejčistší vzduch. Božský klid. 

 

Představte si, že cvičíte nebo běháte v přírodě a máte k dispozici krásné zázemí několika šaten, masážního studia, terasy s posezením a kavárny se zdravými produkty a vynikající kávou. Nebo zvolíte variantu pohybu v našich elegantních sálech s kapacitou maximálně 8 klientek. K tomu pro vás chystáme intenzivní program plný workshopů, zajímavých přednášek i kulturních akcí.

Každý detail studia společne tvoříme s týmem společně smýšlejících profesionálů. Vynasnažíme se, aby naše nabídka byla co nejkomplexnější a každá z vás si tu našla TO SVÉ.


Těšíme se na Vaši energii. 

Zapomeňte na klasický fitness. Představte si, že cvičíte a dýcháte s výhledy do přírody, lektorka je přesně vaše krevní skupina a po skončení lekce vás čeká dobrý šálek čaje či kávy v klubovém zázemí nebo na terase s výhledem do přírody uprostřed parku Ladronka.

 

Každá z našich lektorek nabízí svůj jedinečný koncept cviků na vyladění těla, přijďte je zažít. Namíchaly jsme pro vás to, co jsme samy nenašly jinde. Pro vás, které milují anebo si chtějí zamilovat pohyb.Popis lekcí najdete aktuálně pouze v rezervačním systému.

01

Lekce

Vaše zdraví si zaslouží tu nejlepší péči. Dopřejte si svůj jedinečný rituál a nechte se hýčkat našim zkušenými terapeuty.  

 

Pestrá nabídka masáží naší masérky Wendy  je navržena tak, aby Vám poskytla jedinečný zážitek pro Vaše tělo i duši.

 

02

Masáže - Fyzioterapie

Poloha a prostory našeho studia s vlastní terasou s posezením a výhledem do přírody a krásné panorama Prahy slouží také jako úžasné místo vhodné pro školení různých pohybových aktivit, přednášek, privátní a firemní akce.

Pomůžeme vám sestavit program teambuildingu či firemní akce na míru. Program může zahrnovat skupinové či individuální lekce klidových i dynamických forem cvičení v našich dvou designových, plně vybavených sálech, masáže celostní či jen hlavy a obličeje, přednášky se spolupracujícími lektorkami aj. akce na míru.

Pro více informací volejte:

+420 604 275 276 

03

Pronájem prostor

24. 10. 2023 - Podzimní běžecká lekce s Bárou

S radostí vás zveme na naši speciální běžeckou lekci

v nádherné podzimní scenérii parku Ladronka!

1. 11. 2023 - Workshop s nutriční poradkyní

Jídlo a ženské hormony s naší nutriční poradkyní Zuzkou Šafářovou.

04

Workshopy, přednášky

Zdraví je váš nejcennější poklad a my vám rádi pomůžeme

ho chránit a zlepšovat.

 

Dejte svému životu nový směr.  Vyberte si indivuduální termín konzultace pro správné vyladění denního režimu nebo

z pravidelných přednášek naší profesionálky v oboru Zuzky.

05

Nutriční poradenství 

Kraniosakrální terapie je velmi jemná dotyková technika. Používá se k nacházení a řešení problémů těla i duše. Pomáhá neinvazivním způsobem obnovit přirozený mechanismus člověka, to je vlastní energii, která pulsuje v mozkomíšním moku. Mgr. Marie Gűtlová - pro SouLadronku nabízí koučink a kraniosakrální terapie.

06

Kraniosakrální terapie

Udělejte někomu radost originálním dárkem na naše služby.  Připravili jsme dárkové vouchery na členství, masáže, ale i jedinečnou kombinaci více služeb. 

07

Dárkové vouchery

Naše lektorky

Veronika_SouLadronka

Veronika

Veronika je empatická a precizní profesionálka, která se vedení dynamických lekcí věnuje přes 20 let. Klade důraz na zdravý, efektivní a dlouhodobě udržitelný pohyb. 

Karolina_SouLadronka

Karolína

Představte si moderní dynamickou hudbu, posilování i baletní prvky, krásu a eleganci pohybu, radost, úsměv při jejích lekcích pilates a to i přesto, že už téměř nemůžete.

Adel_SouLadronka

Adel

Vitální a stále usměvavá lektorka jógy , která propojuje dynamické prvky s meditací. Během její lekce se plně odreagujete, naladíte se na své tělo a propojíte dech s pohybem.

Andrea_SouLadronka

Andrea

Andrea ráda praktikuje jógu i meditaci kdykoliv čas dovolí. Pokud to co právě potřebujete je zklidnění, uvolnění a odpočinek, přijďte na její lekce na vlně dechu.

Marie_SouLadronka

Marie

Její lekce jsou lehce dynamické, klade důraz na preciznost pohybu, napojení se na své tělo. A díky soustředění se na každý cvik si i dokonale vyčistíte hlavu.

Lucie_SouLadronka

Lucie

Zaměřuje se na protažení celého těla, posílení pánevního dna a hlubokého stabilizačního systému. Dále neopomíjí důležitost dechu, techniky a koncentrace mysli.

Petra_SouLadronka

Petra

Přináší do našeho studia živelnou energii a setkáte se s ní na kruhových trénincích pro všechny úrovně. Střídají se zde silové a kardio prvky.

Bára_SouLadronka

Bára

S Bárou se rozhodně nudit nebudete. Kromě běžeckých tréninků se s ní zapotíte i u dynamického cvičení.

Bára

Bára je vášnivou zastánkyní tradiční formy Pilates, která následuje původní principy této metody. Její lekce jsou zaměřené na preciznost a přesnost pohybů vycházejícího ze systematického postupu, kdy se ze základních cviků postupuje k pokročilejším, čímž umožňuje budovat sílu a flexibilitu. 

Kateřina

Přináší do studia novinku- lekce fluidUs vinyasa jógy, při kterých plynutím navazujících pozic na vlně
vědomého dechu a hlubšímu provedení asán využíváte fasciálních linií. Lekce vám přinese krásné
uvolnění, protažení celého těla a vlije krásnou energii do celého dne.

Kamila

Kamilino pojetí pilates je zaměřeno na zpevnění hlubokého svalstva, zejména na břišní svaly, svaly pánevního
dna a zádové svaly s důrazem na precizní provedení každého cviku. Lekce probíhá na podložce a je vhodná jak
pro začátečníky tak pro aktivní sportovce.

 

Naše lektorky jsou pečlivě vybírány tak, aby jejich lekce vždy vystihovaly jejich vášně

a skvěle nám zapadly do konceptu SouLadronky. Přijďte si vybrat tu, kterou právě

potřebujete. Je tu pro vás.

bottom of page