top of page

K dispozici i pro muže!Masáže

Masáž sportovní a regenerační 1 hodina

Sportovní a regenerační masáž Vám nabídne hloubkové, aktivní uvolnění, protažení a prohřátí ztuhlých a unavených svalů. Masáž Vám zpříjemní přírodní oleje a krémy, které efekt masáže ještě více podpoří.  Ať už jste sportovec po těžkém tréninku nebo sedíte celý den a potřebujete svaly opět probudit, toto je masáž přesně pro Vás. Intenzita je po domluvě s Vámi, vše probereme a vymyslíme k Vaší spokojenosti. Masáž není vhodná pro těhotné a klienty s akutním zdravotním problémem. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

 

Manuální lymfatická masáž 1, 5 hodiny s výběrem zaměření (nohy, záda, ruce, obličej a jejich kombinace) možné spojit po domluvě se základní sportovní masáží, součástí je lymfatický zábal. Lymfatická manuální masáž je jemná technika podporující správnou funkci lymfatickeho systému. Cílem je rozproudeni a aktivace lymfatickeho systému diky čemuž dojde k detoxikaci, odvodnění a regeneraci. Lymfatická masaz Pomáhá odstranit problémy s celulitidou, zpevnuje pokožku a podkozi, zlepšuje pooperační otoky a urychluje regeneraci tkání, zmírňuje pocit těžkých nohou a jako jedna z mála masaznich technik je vhodná i pro klienty s krečovými žilami. Pokud si nejste jisti vhodností této masáže ozvěte se nám, rádi Vám poradíme.

 

Relaxační aromateraputická masáž se zvukovou terapií 1 hodina 

Chcete se nechat hýčkat, potřebujete vypnout a zrelaxovat po náročném dni? Pomůžeme Vám uvolnit se a načerpat novou energii. Pomoci aromaterapie, zvukove terapie a dechových technik pomůžeme i při spankových problémech a to vše při příjemné olejové masáži. A pokud budete chtit ukážeme si i automasazni techniky na doma. 

Masáže s Monikou

Jsou suché techniky, působí hlouběji než klasická masáž. Zvláště vhodné jsou při chronických bolestech tuhých místech fyzickém a psychickém vypětí a jako podpora detoxikace.

Fascie protkávají celé naše tělo, jsou jimi obaleny svaly. Souvisí s hydratací organismu, cílem je vrátit fasciím jejich pružnost rozvolnit je, aby mohlo tělo správně fungovat. V místě, kde se fascie kříží se mimo jiné nacházejí i akupunkturní body.

Fasciální techniky

Tato masáž může být též nazývána jógou pro líne. Lze ji provádět ve volném oblečení na masážním lehátku, případně futonu. Základem je pomalý houpavý pohyb, který navodí pocit hlubokého uvolnění, následují důsledná protažení, která se můžou stupňovat až do jógových pozic. Působí pozitivně na tok energie v těle uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Je využit tlak palci lokty koleny i chodily.

Thajská jógová masáž

Je spíše léčebná technika, která pochází z Ajurvédy a jako ona samotná bere člověka jako celek.
Používá se výhradně teplý sezamový olej, který má dle Ajurvédy vlastnost se vstřebávat nejhlouběji.
Působí na zatuhlé svaly především jejich úpony a fascie uvolňuje napětí v těle a zvyšuje rozsah hybnosti.

 

Účelem snéhánu je protáhnout, tam kde nepomůže cvičení jógových asán, tam pomůže snéhán. V rámci této terapie je hodně využíváno polohování klienta. Tato technika může být velmi intenzivní ale i jemná, záleží na domluvě s klientem a na stavu tkáně.
Je důležité, aby se masírovaný co nejvíce uvolnil 
Tato technika není vhodná při hypermobilitě.
Vhodná při chronických bolestech

Indická masáž Dátá Snéhan

Nepopsatelné... :-) 

Masáž je zvláště vhodná při bolestech hlavy a migrénach. Napomáhá psychické pohodě často dokáže uvolnit celé tělo, dostane vás do stavu hluboké relaxace. Při této masáži se věnujeme šíji krku hlavě a obličeji a důležitým energetickým centrům, které se zde nacházejí. Mimo jiné podporuje růst vlasů, zlepšuje elasticitu a napětí pleti. Podporuje nervový systém a příznivě působí na poruchy spánku. Zlepšuje koncentraci navozuje stav znovuzrození.

Indická masáž hlavy, šíje a obličeje.

Tyto techniky jsou využívány v případě, že klient řeší nějaký konkrétní problém. Důležitá je práce s dechem  vzájemná souhra a důvěra, aby se klient úplně poddal práci terapeuta. 

Uvolňovací techniky

Vytahuje napovrch škodlivé látky a stagnující krev, rozhýbá je a napomáhá jejich vylučování.
Pročišťuje organismus od toxických látek zlepšuje krevní oběh uvolňuje svalové spazmy, prokrvuje tkáně.
Využíváme banky platové a silikonové

Baňkování

Je celostní masáž těla, která je vhodná především jako psychicky životabudič. Spojuje psychickou a fyzickou část těla Tato masáž díky práci s eterickymi oleji otevírá dveře do našeho nitra pochopení a spojuje nás se sebou samým.  

Na tuto masáž si rezervuje minimálně 1,5– 2h, aby se dostalo na každou část těla.

Holistická aroma masáž

-medovou detoxikační procedúru

Zvláště vhodná jako podpora detoxikace při změně ročních období. Med na sebe váže škodliviny a vytahuje je z těla. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá, nedoporučujeme při ochlupení. 

 

-masáž těla s peelingem

Peeling celého těla  po kterém následuje komplexní masáž 

Sebepečující procedura, nechte se rozmazlit, vaše pokožka bude dokonale hladká a vyživená.

Na přání

WENDY má schopnost nacítit anatomii, fyzické i psychické rozpoložení klienta a po vzájemné úvodní interakci dle toho volí techniku, intenzitu a aroma masáže. 

 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s ohledem na to, že každé tělo je jiné a potřebuje odlišnou peci. Proto je masáž sestavena na míru, odvíjí se od Vašich požadavků a momentálního stavu těla, jak fyzického, tak psychického.  Nejčastěji využíváme kombinaci více masážních technik.

 

První, vstupní masáž slouží jako vzájemné seznámení s Vámi a důvodem Vaší návštěvy. Cílem je předat si potřebné informace, aby byla masáž efektivní a zároveň podle Vašich představ. Na závěr zhodnotíme stav a navrhneme možnosti dalšího postupu. 

Ať už se jdete na masáž zrelaxovat nebo řešit nějaký problém, jste ve správných rukou.

 

Masáže provádíme v délce 1hodiny,  1,5 hodiny nebo 2 hodin.

 

Používáme sezamový nebo kokosový olej v kombinaci s éterickými oleji, vše od české přírodní firmy Nobilis Tillia. Éterické oleje vybíráme s klientem, podle momentální nálady a účinku.

Naše masérka Wendy

bottom of page