top of page

K dispozici i pro muže!

Masáže

 

 

 

Mé masáže jsou hloubkové s prvky fyzioterapie zaměřené na celé tělo. Každá zatuhlost postupně ustupuje, pomoci tlakové trigger poitové masáže. Rehabilitační cviky, které jsem si osvědčila na svém těle, posílám dál. Baňky, či jiné pomůcky, mi nejsou cizí.


Absolvovala jsem kurzy: medové masáže, reflexologie ruky, Breussovu masáž, masáže lávovými kameny, kineziotaping.  Dále jsem znalosti rozšířila o řadu online fyzio kurzů Roseta Plus s.r.o. např. Terapie bolesti krční páteře a hlavy, Kyčelní kloub ve vztahu k bederní páteři, Pánev-pánevní dno a bolesti bederní páteře či Hallux Valgus- možnosti konzervativní péče. 

Záskok za Wendy - 

Kateřina

SouLadronka

Je spíše léčebná technika, která pochází z Ajurvédy a jako ona samotná bere člověka jako celek.
Používá se výhradně teplý sezamový olej, který má dle Ajurvédy vlastnost se vstřebávat nejhlouběji.
Působí na zatuhlé svaly především jejich úpony a fascie uvolňuje napětí v těle a zvyšuje rozsah hybnosti.

 

Účelem snéhánu je protáhnout, tam kde nepomůže cvičení jógových asán, tam pomůže snéhán. V rámci této terapie je hodně využíváno polohování klienta. Tato technika může být velmi intenzivní ale i jemná, záleží na domluvě s klientem a na stavu tkáně.
Je důležité, aby se masírovaný co nejvíce uvolnil 
Tato technika není vhodná při hypermobilitě.
Vhodná při chronických bolestech

Indická masáž Dátá Snéhan

Nepopsatelné... :-) 

Masáž je zvláště vhodná při bolestech hlavy a migrénach. Napomáhá psychické pohodě často dokáže uvolnit celé tělo, dostane vás do stavu hluboké relaxace. Při této masáži se věnujeme šíji krku hlavě a obličeji a důležitým energetickým centrům, které se zde nacházejí. Mimo jiné podporuje růst vlasů, zlepšuje elasticitu a napětí pleti. Podporuje nervový systém a příznivě působí na poruchy spánku. Zlepšuje koncentraci navozuje stav znovuzrození.

Indická masáž hlavy, šíje a obličeje.

Jsou suché techniky, působí hlouběji než klasická masáž. Zvláště vhodné jsou při chronických bolestech tuhých místech fyzickém a psychickém vypětí a jako podpora detoxikace.

Fascie protkávají celé naše tělo, jsou jimi obaleny svaly. Souvisí s hydratací organismu, cílem je vrátit fasciím jejich pružnost rozvolnit je, aby mohlo tělo správně fungovat. V místě, kde se fascie kříží se mimo jiné nacházejí i akupunkturní body.

Fasciální techniky

Tato masáž může být též nazývána jógou pro líne. Lze ji provádět ve volném oblečení na masážním lehátku, případně futonu. Základem je pomalý houpavý pohyb, který navodí pocit hlubokého uvolnění, následují důsledná protažení, která se můžou stupňovat až do jógových pozic. Působí pozitivně na tok energie v těle uvolňuje napětí ve svalech a šlachách. Je využit tlak palci lokty koleny i chodily.

Thajská jógová masáž

Tyto techniky jsou využívány v případě, že klient řeší nějaký konkrétní problém. Důležitá je práce s dechem  vzájemná souhra a důvěra, aby se klient úplně poddal práci terapeuta. 

Uvolňovací techniky

Vytahuje napovrch škodlivé látky a stagnující krev, rozhýbá je a napomáhá jejich vylučování.
Pročišťuje organismus od toxických látek zlepšuje krevní oběh uvolňuje svalové spazmy, prokrvuje tkáně.
Využíváme banky platové a silikonové

Baňkování

Je celostní masáž těla, která je vhodná především jako psychicky životabudič. Spojuje psychickou a fyzickou část těla Tato masáž díky práci s eterickymi oleji otevírá dveře do našeho nitra pochopení a spojuje nás se sebou samým.  

Na tuto masáž si rezervuje minimálně 1,5– 2h, aby se dostalo na každou část těla.

Holistická aroma masáž

-medovou detoxikační procedúru

Zvláště vhodná jako podpora detoxikace při změně ročních období. Med na sebe váže škodliviny a vytahuje je z těla. Nejde o klasickou masáž, může být mírně bolestivá, nedoporučujeme při ochlupení. 

 

-masáž těla s peelingem

Peeling celého těla  po kterém následuje komplexní masáž 

Sebepečující procedura, nechte se rozmazlit, vaše pokožka bude dokonale hladká a vyživená.

Na přání

WENDY má schopnost nacítit anatomii, fyzické i psychické rozpoložení klienta a po vzájemné úvodní interakci dle toho volí techniku, intenzitu a aroma masáže. 

 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s ohledem na to, že každé tělo je jiné a potřebuje odlišnou peci. Proto je masáž sestavena na míru, odvíjí se od Vašich požadavků a momentálního stavu těla, jak fyzického, tak psychického.  Nejčastěji využíváme kombinaci více masážních technik.

 

První, vstupní masáž slouží jako vzájemné seznámení s Vámi a důvodem Vaší návštěvy. Cílem je předat si potřebné informace, aby byla masáž efektivní a zároveň podle Vašich představ. Na závěr zhodnotíme stav a navrhneme možnosti dalšího postupu. 

Ať už se jdete na masáž zrelaxovat nebo řešit nějaký problém, jste ve správných rukou.

 

Masáže provádíme v délce 1hodiny,  1,5 hodiny nebo 2 hodin.

 

Používáme sezamový nebo kokosový olej v kombinaci s éterickými oleji, vše od české přírodní firmy Nobilis Tillia. Éterické oleje vybíráme s klientem, podle momentální nálady a účinku.

Naše masérka Wendy

bottom of page