top of page

ANSWEAR.CZ 

V SOULADRONCE

 MINDFUL MOVEMENTS

Jedinečný koncept lekcí pro silnější tělo i mysl

Chceme inspirovat ženy ke zdravému životnímu stylu, objevování nových aktivit a míst, kde si najdou prostor jen samy pro sebe. Inspirujeme módními trendy k tomu, abychom se cítily skvěle, ale věříme, že bez péče o naše tělo a duši to nikdy nebude ono.

Answear.cz společně s našim studiem připravily jedinečný koncept lekcí pro protažení těla a osvěžení mysli.

 

Každý čtvrtek v 18 hodin vám ve studiu představíme jiný druh lekce pod společným názvem ANSWEAR.CZ | MINDFUL MOVEMENTS.

 

V rámci tohoto cyklu si v pravidelném čase můžete zcela unikátně vyzkoušet všechny typy lekcí i jednotlivé lektorky, se kterými se pak v SouLadronce můžete potkávat. Můžete se těšit jak na oblíbené lekce Inferno nebo Barre Pilates, tak i funkční trénink, Pilates, Dance Class. Ochuzeny nebudou ani milovnice jógy, ta je v nabídce v různých variantách i úrovních pokročilosti. Na své by si měla přijít opravdu každá. Ať ty, které kombinují různé druhy cvičení nebo chtějí vyzkoušet něco úplně nového nebo ty, které dlouho nebo nikdy necvičily a stále hledají tu správnou lekci nebo přívětivé místo, kde by začaly. Přesný rozvrh jednotlivých lekcí najdete v rozvrhu. Je jen na vás, jestli s námi půjdete do všech lekcí nebo si vyberete jen některé z nich.

Teď je ten správný okamžik věnovat se pouze sobě.

Každý čtvrtek od 18:00 v SouLadronka

ČTVRTEK 07. 3. 2024 od 18:00 

Inferno Pilates s Karolínou

 

 

 

Tentokrát velmi oblíbená lekce Inferno Pilates s Karolínou. 

Inferno Pilates je intenzivní typ cvičení, které kombinuje principy Pilatesovy metody s vysoce intenzivním intervalovým tréninkem (HIIT). Lekce je navržena tak, aby zapojila všechny svalové skupiny se zaměřením na základní sílu, rovnováhu a flexibilitu a je modifikovatelná pro všechny fitness úrovně.

NÁSLEDUJÍCÍ LEKCE

Rezervujte si místo už teď.

ČTVRTEK 14. 3. 2024 od 18:00 Barre Sculpt s Karolínou

Další lekce zveřejníme brzy...

V případě velkého zájmu o lekci (každá lekce má pouze 8 míst) vypíšeme stejnou lekci i od 19:00. Sledujte náš rozvrh.

Lekce 18.

Již proběhlo

ČTVRTEK 1. 2. 2024 od 18:00 

FUNKČNÍ TRÉNINK S PETROU

Již proběhlo

ČTVRTEK 25. 1. 2024 od 18:00 

INFERNO PILATES S KÁJOU

Již proběhlo

ČTVRTEK 8 2. 2024 od 18:00 

HAPPY BACK S VERONIKOU

Již proběhlo

ČTVRTEK 15. 2. 2024 od 18:00 

DANCE CLASS S KAROLÍNOU

Answear.cz je nejen módním e-shopem, ale také jedinečným místem inspirace. Nabízí více než 500 značek na jednom místě. A to jak prémiové a luxusní značky světových firem, tak i exkluzivní skandinávské a minimalistické značky. V Answear podporujeme vyjjímečnost každé ženy. Proto spolupracujeme s projekty, které vyzdvihují jejich inspirativní příběhy. Zároveň jsme si vědomi, jak je důležité věnovat zvláštní pozornost tomu, co se skrývá uvnitř v naší mysli, pečovat nejen o své tělo, ale i o svou duši a nebát se říct si o pomoc. Proto jsme v rámci Světového dne duševního zdraví společně s organizací Nevypusť duši spustili edukační kampaň, která měla upozornit na nárůst psychických obtíží v populaci. To je i důvod, proč nám dává smysl spojit se s unikátním místem, jako je SouLadronka a inspirovat ženy k tomu, aby věnovaly zvláštní pozornost svému tělu i mysli.

SouLadronka je unikátní koncept butikového studia pro ženy v srdci pražského parku Ladronka, které promění vaše představy o cvičení. Prostor, kde se snoubí nadšení pro pohyb, zdravý životní styl a poznání. Základní báze SouLadronky je sice pohyb v nejrozmanitějších podobách, ale také místo setkávání, smíchu a radosti. Díky útulnému zázemí recepce s kavárnou vybízí k posezení u kávy či zdravého pohoštění, je místem konání inspirativních workshopů, přednášek, ale též prostor pro odpočinek a relaxaci. Mottem SouLadronky je tvořit vše společně, aby nabídka byla co nejkomplexnější a TO SVÉ místo sama pro sebe si zde našla opravdu KAŽDÁ.

bottom of page