top of page

Naše lektorky

 

Kája svou lásku k pohybu začala rozvíjet již od dětství na taneční konzervatoři, kde se učila dokonale pracovat se svým tělem. Umění správného a smysluplného pohybu ji lákalo natolik, že hledala další možné alternativy tréninků a objevila vášeň v Infernu Pilates.

 

Její  lekce kombinují eleganci baletu, anatomickou správnost Pilatesovy metody a inferno dynamiku. Kája se při pilování svoji vlastní cvičební praxe inspirovala v řadě zemí, přímo Inferno se naučila ve Vídni od jedinečné lektorky Gabriella Walters z Las Vegas, dále navštěvovala a inspirovala se v jógových a pohybových studií v Berlíně, Vídni či Barceloně.  Její příjemný hlas, milý úsměv a dokonale vycvičené tělo vás rozhodně budou inspirovat.

Karolína

Lekce s Karolínou

  • Inferno Pilates - je intenzivní typ cvičení, které kombinuje principy Pilatesovy metody s vysoce intenzivním intervalovým tréninkem (HIIT). Lekce je navržena tak, aby zapojila všechny svalové skupiny se zaměřením na základní sílu, rovnováhu a flexibilitu. Lekce může být náročná i jednoduchá, vždy individuálně modifikovaná pro všechny fitness úrovně. Inferno Pilates je oblíbená volba pro lidi, kteří chtějí vybudovat sílu, zpevnit a vyštíhlit svaly a zlepšit svou celkovou kondici.

  • Barre Pilates – Naše lekce Barre pilates kombinují prvky baletu, jógy, pilates a funkčního tréninku. Tento jedinečný koncept vám pomůže posílit svaly, zlepšit flexibilitu a získat krásnou, elegantní postavu.

 

Během lekce budeme pracovat u baletní tyče (barre), ale také na podložce (au millieu). Barre pilates obsahuje prvky jógy a pilates pro zvýšení flexibility, přičemž vždy individuálně vycházíme z anatomického postavení těla klientek a jejich přirozeného rozsahu. Díky tomu budete cítit větší stabilitu a koordinaci. Společně se budeme soustředit na posilování a tvarování dlouhých štíhlých svalů, zároveň budeme spalovat kalorie a zlepšovat celkovou kondici v doprovodu elektronické hudby. Na lekcích Barre pilates využíváme overbally, slidery, jógové bloky, posilovací gumy a malé činky, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Barre pilates je atraktivní koncept pro všechny věkové kategorie i fitness úrovně. Pojďte si společně s Karolinou užít efektivní cvičení, u kterého se budete cítit jako při západu slunce u oceánu. 

bottom of page