top of page

Naše lektorky

 

 

Joze se věnuji posledních 20 let, nejprve jako student - cvičenec, posledních deset jako student a absolvent jógových a meditačních výcviků. Poslední tři roky již jako student a učitel. Prošla jsem 200h výcvik Vinyasa jogy v pražském studiu Karma Yoga, absolvovala 300h výcvik fluidUs jogy s Carlosem Tao ve studiu Radiantly Alive na Bali a 200h YTT  meditace u Marka Breadnera. Již dvacet let mi joga přináší odpočinek, radost, zdraví, a je tím, k čemu se vracím, když se potřebuji uzemnit.  Nejde mi o perektní provedení pozic, ale o to, co vám přinesou. Těším na společné hodiny, kde dech sladíme s pohybem a úsměvem.    

Kateřina

Lekce s Kateřinou

  • fluidUs vinyasa 

Přijďte splynout s vlastním dechem, ponořit se hlouběji do svého nitra a vrstvu po vrstvě prozkoumat své tělo, abyste nalezli zázrak, který v sobě nosíte. 

Lekce fluidUs vinyasa jógy může být cestou do vašeho vnitřního světa, pod povrh vaší kůže mezi jednotlivé vrstvy - za vašimi fasciemi. 

Plynutí navazujících pozic povedeme na vlně vědomého dechu a k hlubšímu provedení asán budeme využívat fasciálních linií.

Fascie jsou jako jedna velká pavučina pokrývající všechny naše orgány, kosti a svaly, jeden navzájem se ovlivňující obal, který způsobuje to, že naše tělo funguje jako celek. 

Fascie živí správný pohyb a dech. Pojďme společně nalézt sílu pomocí dechu a jemného přístupu ke svému tělu. Přijďte se protáhnout a nastartovat svůj den.

bottom of page