top of page

Naše lektorky

Přináší do našeho studia živelnou energii a setkáte se s ní na kruhových trénincích pro všechny úrovně. Střídají se zde silové a kardio prvky.

 

Péťa žila s rodinou několik let ve Wisconsinu USA, který je kolébkou CrossFitu, kde se inspirovala a získala zkušenosti s lekcemi formou kruhového tréningu. Cvičení zvládnou všichni, začátečníci i sportovci, pracuje se s vlastní váhou těla nebo s pomůckami jako Kettlebell, TRX, jednoručky, bosu a mnoho dalších. Každá lekce je jiná, vždy zahrnuje trochu cardio, trochu síly a trochu odpočinku. Zároveň dokončila lektorský kurs jógy, takže se můžete těšit na protažení s prvky v jógovém stylu. Kromě toho, že letos uběhla svůj první půlmaraton je máma tří dětí, srdcařka a rozhodně vás svojí pozitivní životní energií trochu nakazí. Přijďte se přesvědčit.

Petra

Lekce s Petrou

  • Kruhový trénink

Je dynamické a funkční cvičení zaměřené na celé tělo. Během několika kol se vystřídají stanoviště s jednotlivými cviky. Výsledkem je zlepšení kondice a budování pohybové všestrannosti a síly. Každý cvik má několik úrovní a modifikací, tudíž ho zvládnou úplně všichni. Cvičí se s vlastní váhou nebo s pomůckami jako Kettlebell, TRX, jednoručky, bosu a mnoho dalších. Střídají se silové a cardio prvky. Každá lekce je jiná. 

 

Neboj se a přijď si zacvičit. Zvýšit kondici, získat sílu, zpevnit celé tělo a zlepšit náladu.

bottom of page