top of page

Naše lektorky

Veronika je empatická a precizní profesionálka, která se vedení dynamických lekcí věnuje přes 20 let. Klade důraz na zdravý, efektivní a dlouhodobě udržitelný pohyb. 

Veronika řadu let působila ve známém fitcentru Brumlovka. Při pravidelném navštěvování jejích lekcí Vám krom vyplavených endorfinů bude odměnou i skvěle formované a správně nastavené ttělo. Veroničinou hlavní profesí je práce v Českém rozhlasu, jako autorka a kreativní producentka vytváří úspěšné podcastové série, jako řeba Svatebky, Šatníky, Krása nebo Sádlo. Je také respektovanou módní pulicistkou a členkou prestižních porot v oblasti českého fashion designu. K tomu je Veronika milující maminkou dvouleté holčičky, se kterou ráda tráví každou možnou volnou chvíli. 

Veronika

Lekce s Veronikou

  • Body former

Intenzivní cvičení s využitím bosu, sliderů a činek. Na této lekci se zapotíte a zpevníte své tělo zevnitř i navenek. Pravidelné navštěvování lekce aktivuje a posílí vaše hluboké svaly břicha a zad (core) a k tomu zpevní stehna, zadek, paže a břicho. Veronika klade velký důraz na správné vedení pohybů a držení těla. Používá jednoduchou sestavu silových a dynamických pohybů, která nezatíží vaši hlavu, ale místo toho s maximální efektivitou procvičí vaše tělo.

  • Zdravá záda/kompenzační cvičení

Přijďte si vyčistit hlavu, srovnat záda a nabrat energii. Budete odcházet s pocitem, že jste o 3 centimetry vyšší, uvolněná a srovnaná a že máte na zbytek dne mnohem víc energie, než před lekcí. Veronika vás naučí dýchat přes bránici, aktivovat a posílit pánevní dno a další hluboké břišní a zádové svaly. K tomu si protáhnete zkrácená a zatuhlá místa po celém těle, srovnáte celkové držení těla a odnesete si správné pohybové stereotypy, které můžete dobře využít v životě mimo gym, ale také v dalším tréninku. 

bottom of page