top of page

Michaela Havlíčková

Slovo zakladatelky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mám skvělou rodinu, dobré vzdělání, krásný život. Jsem obstojná manželka, snažím se být skvělá matka, nápomocná právnička a naslouchající kamarádka. A jsem unavená. Znáte to? Zkrátka i to dobré kolem, čeho si vážím, vás občas semele. Někoho dřív, někoho později, jednoho víc, druhého míň. Tak jsem se rozhodla, že než se to stane, zastavím se, zamyslím a teprve pak půjdu dál. Takhle nějak vznikla Souladronka. V momentě, kdy jsem si řekla dost. Co potřebuju? 

„Začala jsem přemýšlet, co mě dělá šťastnou a zjistila, že o to tady jde.“

Michaela Havlíčková, 

zakladatelka Souladronka

Příběh SouLadronky

Při vytváření konceptu jsem se soustředila na to, abych nabídla to, co chceme každá – mít svoje místo pro svůj rytmus a svou představu. Přijít s vhodným cvičením pro ženy všech věkových kategorií a umožnit jim, aby si našly svoji vlastní cestu k pohybu a dobrým pocitům z něj. 


 

Zvu vás do rodinného podniku, moje dcera Viktorka tu vypomáhá v recepci, syn Tadeáš vezme šroubovák a připevní úchyty. Můj muž Pavel je mi oporou. Bez nich by to nešlo. Ti mi pomohli vybudovat tenhle sen, o který se tu teď s vámi dělím. 


 

Chci tvořit místo, které bude plné tvořivé energie, pohody, laskavosti, respektu a otevřenosti. Místo, kde nepůjde o společenské nálepky, soudy ale o uvolnění, inspiraci a sdílení. Miluju sport, dobíjí mě, co se znám, takže základní báze SouLadronky je logicky pohyb v jeho nejrozmanitějších podobách. S respektem k tomu, na co se kdo zrovna cítí, bez ohledu na momentální fyzickou kondici. To je esence Souladronky pro mě, věřím, že bude i pro vás. Jakmile vstoupíte, pochopíte. Tím jsem si jistá.

bottom of page