top of page

Již proběhlé akce

​Jóga ve tmě

Neděle 25. 2. 18:00 - 19:00

Prožijte nezapomenutelnou lekci jógy ve tmě, pouze za světla několika svíček, které postupně zhasnou. Při lekci utlumíme smysl zraku, abychom zbystřily smysly jiné. Na lekci zazní zvuky jemné zvonkohry, nebudou chybět ani vonné olejíčky, které podtrhnou atmosféru této lekce. 

Předvánoční jóga

s Adel

 

 

11. listopad, 9.00 - 11.30 SouLadronka 

 

Přijďte se podzimně naladit a spočinout v krásných prostorách studia SouLadronka. Na podzim přichází nejen v přírodě, ale i v nás potřeba zklidnění, zpomalení a regenerace.

 

FluidUs Yoga

Čeká nás 1,5h vinyasová fluidUs yoga, při které podpoříme lymfatický systém. Soustředíme se na sebe, splynutí s vlastním dechem, ponoření se hlouběji do svého nitra.

 

Obrátíme pozornost k sobě a pro sebe. Plynutí navazujících pozic povedeme na vlně vědomého dechu a k hlubšímu provedení asán budeme využívat fasciálních linií.

 

V průběhu lekce vás za vůně aromaterapie naučím svoji oblíbenou sestavu na každodenní lymfatickou masáž obličeje a poté si společně dáme výborný brunch.

 

Společně se nastartujeme na víkend a na podzimní sezónu.

 

Program:

09:00 – 10:30 – fluidUs joga, aromaterapie, lymfatická obličejová masáž

10:30 – 11:30 – podzimní brunch

Na akci je nutné si rezervovat místo.

Jak se registrovat?

Sobotní FluidUs Joga s Kateřinou Wheeler & Podzimní Brunch

V záložce "Workshopy"

4. listopad, 8.30-13.00 SouLadronka 

 

cvičení - brunch - masáže - DIY - KINOKO hot drop 

 

Lekce

Vybrat si můžete ze 4 hodinových dynamických či klidnějších lekcí. Probíhají ve dvou sálech od 9.00 a 11.00. 

 

Jídlo

O catering se postará duo Wild&Coco a Antonínovo pekařství. Těšte se na self-service granola bar, chlebíčky s domácím hummusem a kimchi, bliss balls, koláče. 

 

DIY

S @greta_ka si vyrobíte podzimní (vážně hodně cool) věnce.

 

Masáže

Dopřejete si i desetiminutovou masáž hlavy  nebo plosek nohou.  

 

Hot drop

Přivítáme spolu zbrusu nový produkt v našem sortimentu - overal, který si můžete na místě pořídit se slevou. 

 

Cena

Jedna lekce a kompletní program k tomu stojí 600 Kč.

 

Jak se registrovat?

Na webu SouLadronky si vyberete lekci a zaregistrujete se na ni zde.

KINOKO v SouLadronce

V záložce "Workshopy"

 

Středa 1. 11. 2023 od 18:30 do 20:00

Jídlo a ženské hormony s naší nutriční poradkyní Zuzkou Šafářovou
 

Workshop zaměřený na ženy, které trápí hormonální disbalance. Určeno ženám, které by rády změnou stravovacích návyků podpořily své fyzické a duševní zdraví či redukovaly tělesnou hmotnost. 

Muži mnohdy říkají, že nemají doma jednu ženu, ale rovnou čtyři v jedné. Asi každá z nás si uvědomuje, že jsem cyklické. Během měsíce se měníme, mění se naše nálady, ale i odolnost na fyzickou a psychickou zátěž. A jak se měníme, mění se i naše nutriční požadavky. A v době postupného vyhasínání reprodukčních funkcí je opět důležité výběrem správných potravin podporovat naše zdraví včetně hormonálního. Vlivem hormonů je od určitého věku mnohem těžší zredukovat tělesnou hmotnost. Tělesný tuk do jisté míry přebírají hormonální aktivitu, hraje tedy důležitou roli a liposukce mohou přinášet zdravotní rizika. Proto nejlepší cestou je vhodná pohybová aktivita a strava.  

Workshop

V záložce "Workshopy"

Úterý 24. 10. 2023 od 18:00 do 19:30

S radostí vás zveme na naši speciální běžeckou lekci

v nádherné podzimní scenérii parku Ladronka!


Vhodné pro všechny, které se chtějí naučit nebo jen vylepšit běžeckou techniku, poradit se o možnostech získání kondice, seznámit se s naší velmi zkušenou běžeckou trenérkou Bárou, která pak bude vést v SouLadronce pravidelné běžecké lekce
pro různé stupně pokročilosti.

Čeká vás výběh v klidné části parku Ladronka, následné docvičení a strečink v sále ve studiu a recovery smoothie pro regeneraci po výkonu.

Pozvánka na Podzimní Běžeckou Lekci s Bárou!

Pátek 20. - sobota 21. 10. 2023

Nejdříve si dáš s námi do těla, pak si vybereš něco krásného na sebe, a nakonec vyzkoušíš tak trochu jiné líčení. Nebo klidně něco vynecháš... 

CVIČEBNÍ LEKCE : omezená kapacita - nutná rezervace v rezervačním systému.

Pátek 7:00-20:00 lekce dle rozvrhu- kruhový trénink, pilates, joga, 

Sobota 10:00 - 11:30 speciální lekce Body Former - dynamický kruhový trénink s bosu, který zpevní navenek i zevnitř, protažení & relax na závěr 

Second hand POP UP krásných oděvních kousků

Pátek 15:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 17:00 

Středa 18.10. 15-19 hod., pokud chceš přinést i své na prodej či výměnu, roztoč svůj šatník, dones nám z něj kousky, které jsi léta neoblékla nebo se ti omrzely. My je od tebe převezmeme, oceníme a v pátek a v sobotu nabídneme k prodeji, pokud se ti tento termín nehodí, kontaktuj Ivu, domluvíte se: tichotovai@gmail.com

Již proběhlo

Roztoč to

v SouLadronka

Dne 24. září v 16:00 - 19:00 hodin “Den otevřeného studia”, kde budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s našimi lektorkami pohromadě, prohlédnout si prostory studia SouLadronky a vyzkoušet si zdarma ochutnávku lekcí, které pak najdete v našem rozvrhu. Nabídka je široká, zahrnuje klidné lekce s přesahem do fyzioterapie i náročné silové a kondiční tréninky. 


Vezměte  s sebou kamarádky, maminky, dcery...Vítány jsou i ty, které s myšlenkou začít cvičit teprve koketují! Naše krédo, každá si u nás najde to své….
Jsme otevřeni ženám všech věkových kategorií a kondice a uvítáme vaše návrhy a připomínky ohledně toho, co bychom vám mohli ve studiu ještě nabídnout.

 

Můžeme se domluvit i na individuálních trénincích nebo vytvoříme lekci přizpůsobenou vašim potřebám. Dejte nám vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.
Na místě bude možné koupit si členství za zvýhodněnou cenu!
17:00 -19:00 ochutnávka lekcí: Rezervace není nutná.
-silový sál-různé druhy kruhových tréninků
-klidový sál-joga, pilates

www.kudyznudy.cz

#BEACTIVE DAY

beactive_souladronka

V neděli 26.11. v 18 hod. v SouLadronce

Spíte dobře? Večerní rituál a ukončení dne jsou stejně důležité jako jeho začátek!

V neděli 26.11. v 18 hod. máte jedinečnou příležitost zúčastnit se komorního workshopu s TOP profíkem ve svém oboru s Liborem Mattušem .

Vyzkoušíte si zážitkovou formou biologickou meditaci, která Vám dopomůže k efektivnímu odpočinku, kvalitnímu a posilujícímu spánku.

Přijďte si k nám do SouLadronky vyslechnout recept na to, jak proplout předvánoční hektickou dobou s úsměvem a v klidu.

Rezervovat své místo si můžete zde: https://souladronka.isportsystem.cz/#tab-id-5

WORKSHOP: Spánková hygiena, meditace a dýchání s Liborem Mattušem

Víkendové workshopy s brunchem

bottom of page